Normospacelogo.jpg

KOMORY NORMOBARYCZNE
 

Firma NormoSpace to polski producent zaawansowanych technologicznie komór normobarycznych. Projektujemy oraz budujemy od podstaw nowoczesne konstrukcje przeznaczone do przeprowadzania sesji tlenowych w warunkach podwyższonego ciśnienia. Oferujemy zaawansowane technologicznie komory normobaryczne o wysokim standardzie wykończenia. Oprócz tego, do każdej realizacji podchodzimy w indywidualny sposób, by dostarczyć produkt idealnie dostosowany do potrzeb klienta. Wykonujemy komory zarówno dla osób prywatnych, jak i firm działających w różnych branżach, m.in., turystycznej, SPA, rehabilitacyjnej czy rozrywkowej. 

 

PROJEKTY

Modułowa komora normobaryczna MODUBARIC Normospace
Zabudowana komora Longcubebaric Normospace
Komora Tubebaric
Zabudowana komora normobaryczna Cubebaric, Normospace

Komory normobaryczne to nowoczesne urządzenia o formie hermetycznie zamkniętych pomieszczeń, służące do przeprowadzania korzystnych dla naszego zdrowia sesji tlenowych. Wewnątrz specjalnie zaprojektowanej kapsuły utrzymywane są określone parametry atmosferyczne – ciśnienie podwyższone zostaje z poziomu ok. 1000 hPa do pułapu 1500 hPa, a zawartość tlenu w powietrzu zwiększona z 21 do około 40 procent. To sprawia, że cykliczne korzystanie z komór normobarycznych dotlenia organizm, wspomaga oczyszczanie go z toksyn i szkodliwych rodników, a także sprzyja zwiększaniu się liczby komórek macierzystych. Sesje tlenowe mogą pomóc w leczeniu alergii, chorób serca, łuszczycy, reumatyzmu, cukrzycy, nadwagi, migreny, astmy i wielu innych. Korzystanie z komór normobarycznych pomaga także wrócić do pełnej sprawności po przebytym zarażeniu koronawirusem!  

 

REALIZACJE

Wnętrze komory Cubebaric, realizacja, Normospace
Wnętrze komory Modubaric, realizacja, Normospace

Jesteśmy polskim producentem, który stale rozszerza swoją ofertę i tym samym wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nasze zaangażowanie, profesjonalizm, kreatywność oraz elastyczność sprawiają, że znajdujemy się w krajowej czołówce firm zajmujących się tworzeniem oraz serwisowaniem komór normobarycznych.


W razie pytań odnośnie oferty lub działania naszych produktów, zapraszamy do kontaktu

 

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Tworzymy komory normobaryczne ze specjalistycznymi, wysokiej jakości aparaturami sterowniczymi. Zapewniają one sprawne działanie całego systemu oraz prostą i intuicyjną obsługę. Za utrzymanie odpowiednich warunków wewnątrz skonstruowanej kapsuły odpowiadają najwyższej jakości komponenty i generatory dostępne na rynku. Tworząc komory do sesji tlenowych, bazujemy na autorskich, sprawdzonych projektach.


Gwarantujemy wysoki standard wykonania komór. Wnętrza pomieszczeń projektujemy w oparciu o najnowocześniejsze trendy designerskie. Instalujemy w nich możliwie najlepsze sprzęty RTV oraz meble.

 • Oferujemy komory normobaryczne o najwyższej jakości wykonania, dopracowane w każdym najmniejszym szczególe.
   

 • Komory normobaryczne marki NormoSpace tworzone są wedle najnowocześniejszych trendów technologicznych i designerskich. 
   

 • Wykorzystujemy możliwie najlepsze komponenty dostępne na rynku – budujemy komory normobaryczne w wersji PREMIUM.
   

 • Jesteśmy otwarci na propozycje oraz sugestie klientów. Za każdym razem staramy się dopasować do ich potrzeb oraz proponować optymalne dla nich rozwiązania.
   

 • Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Istnieje również możliwość zawarcia umowy serwisowej uwzględniającej specyficzne potrzeby klienta. 


W związku z wieloma zapytaniami klientów oferta firmy NormoSpace poszerzyła się o zupełnie nową usługę – budowę domków modułowych. Tworzymy na zamówienie całoroczne i sezonowe obiekty, gotowe do ulokowania na odpowiednio przygotowanym terenie. Oferujemy oryginalne i nowoczesne projekty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze konstrukcje nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę. Kup wymarzony domek w cenie mieszkania!  

NormoSpace Sp. z o.o.